Morija 4+kk

Zastavěná plocha 65,8 m²
Užitná plocha 99,78 m²

O projektu

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 5+kk, je větším rodinným domem vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Střecha je sedlová. Morija má atributy rostoucího domu. V případě, že by vám stávající stav s postupem času nestačil, je možné využít jeho vlastností a přistavět místnost do finální podoby typového domu MORIJA PLUS.

Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem o odstínu Vámi požadovaným. Dům je navržen v duchu tradiční architektury. Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení.

Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jihozápadní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 32,96 m2 jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků.

Parametry

Zastavěná plocha120,5 m²
Užitná plocha100,6 m²
Terasy 37,52 m²
Obestavěný prostor526,5 m²
Výška hřebene 3,5 m
Sklon střechy
Typ střechy Rovná, atypická
PodlažnostJednopodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 4+kk
GarážNE
Krytá terasaANO
Bezbariérový ANO
VzhledModerní
Dům vhodný proMěsto, venkov

Máte-li zájem o tento dům, nechte nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme

Máte-li zájem o tento dům, nechte nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme