Managua 5+kk

Zastavěná plocha 82,5 m²
Užitná plocha 129,2 m²

O projektu

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu s plochou střechou o velikosti bytové jednotky 5+kk se zastřešením pro automobil. Střešní krytina je navržena fólie, není však podmínkou. Rodinný dům je vhodný pro rovný nebo mírně svažitý pozemek a do zástavby venkovských domů. Určený na středně velké stavební parcely.

Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem typu a odstínu Vámi požadovaným.

Teplé letní večery lze trávit na terase přístupné z obývacího pokoje a pracovny. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 38,5 m2. , prostor je nejvíce prosklená, tudíž je z nich při dodržené navržené orientaci ke světovým stranám v zimních měsících největší teplotní zisk. Denní a noční část rodinného domu je vhodně rozdělená dispozicí objektu. Denní část je situována v přízemí, kde z velké části tvoří reprezentační velkoprostor obývacího pokoje s krbem a jídelnou. Podkroví je řešené jako noční část se třemi pokoji, které splňují nároky funkčního bydlení. Předností řešení je i navržení dostatečného úložného prostoru, jak v přízemí, tak v podkroví ve formě šatny. Svým dispozičním řešením zcela uspokojí nároky na komfortní bydlení pro 4 člennou rodinu.

Parametry

Zastavěná plocha82,5 m²
Užitná plocha129,2 m²
Terasy 0 m²
Obestavěný prostor556,88 m²
Výška hřebene 7,5 m
Sklon střechy 40°
Typ střechy Valbová
PodlažnostDvoupodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 5+kk
GarážNE
Krytá terasaNE
Bezbariérový NE
VzhledModerní
Vhodný proMěsto, venkov

Máte-li zájem o tento dům, nechte nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme

Máte-li zájem o tento dům, nechte nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme