James Hardie®

Trvanlivá krása. Hospodárné konstrukce. Jednoduché zpracování

Proč používat vláknocement?

Skvělý vzhled po desetiletí

fasádaDíky technologickým vývojům a inovacím jsou naše produkty výkonnější než jiné fasádní obklady. Na základě přizpůsobení se evropskému klimatu zůstávají produkty James Hardie krásné, stabilní a odolné vůči vlivům počasí jako v den své montáže. Vynikající vlastnosti našich bezúdržbových vláknocementových produktů je činí první volbou pro stavební firmy, architekty a investory. JamesHardie® vláknocement je tenčí a lehčí, současně však pevnější a jednodušší k montáži než většina alternativních stavebních materiálů. Spolehněte se na nás: Naše výrobky z vlákocementu jsou nehořlavé, rozměrově stabilní a odolné vůči vodě, hmyzu a hnilobě.

Snadná montáž díky nízké hmotnosti Snadné a jednoduché zpracování Naše panely jsou velmi stabilní, proto nedochází během montáže k žádnému lámání. Mimo to se čisté řezy vždy postarají o perfektní spoje bez rušivých dilatačních spár, stejně jako o perfektně provedenou montáž s pevným usazením produktu.
Fasáda, která opravdu vydrží! Nesmršťuje se, nepraská, nedeformuje se. Jinak než dřevo nebo PVC obklady – vláknocement JamesHardie® nepraská, nebobtná a nedeformuje se. Mnohem víc disponují naše produkty tvarovou stálostí, která je až třikrát vyšší než u dřeva. Díky své vysoké odolnosti proti plísním a vlhkosti zůstávají vlastnosti produktu zachovány i tehdy, když je vláknocement trvale vystaven vysoké vlhkosti a povětrnostním vlivům.
Více než dvě desítky barev a několik struktur Vyberte si fasádní obklad, který byl vyvinut, aby odolal veškerých přírodním vlivům a časem neztrácel svoji krásu. Jedno jaký vzhled – zda mají být provedeny smělé akcenty nebo je raději požadováno harmonické uspořádání – James Hardie nabízí velkou a moderní rozmanitost designu.
Naše produkty mají nejen dlouhou životnost, ale také nevyžadují téměř žádnou údržbu. Díky technologie ColourPlus™ není zapotřebí žádný dodatečný nátěr fasády. V případě potřeby je možné ji očistit vodou a jemným domácím čističem bez rozpouštědel.
Naše výrobky z vláknocementu jsou vyrobeny z celulózových vláken z dřeva pocházejících z lesů certifikovaných FSC. Přidáme pouze cement, písek, vodu a minimální množství přísad pro zlepšení vlastností. Naše výrobky jsou známé svou dlouhou životností, nízkou údržbou a energetickou účinností. Při správném zpracování může být produkováno výrazně méně prachu než u ostatních fasádních výrobků, což přispívá ke zdravějšímu pracovnímu prostředí.

Fasádní obklady, které inspirují!

Odolné vůči povětrnostním vlivům, trvanlivé a v různých strukturách a barvách.

James Hardie® fasádní obklady z vláknocementu byly speciálně vyvinuty, aby odolaly všem přírodním vlivům a přitom neztratily přirozenou krásu. HardiePlank® a HardiePanel® obklady sjednocují výhody vláknocementu, jako stabilita a odolnost vůči povětrnostním vlivům s přirozeným dojmem fasády budovy, která ani v průběhu let neztratí svoji krásu.

Díky technologickým inovacím jsou produkty James Hardie výkonnější než jiné fasádní obklady. Díky své vynikající odolnosti vůči plísni a vlhkosti zůstávají vlastnosti produktu zachovány i tehdy, když je James Hardie® vláknocement vystaven vlhkosti a mokru.

HardiePlank® a HardiePanel® jsou vláknocementové obklady se střední objemovou hmotností pro použití na fasádě.

Vláknocementová deska je k dostání v 21 vysoce kvalitních barvách.

Co je vláknocement?

james-hardie

Vláknocement je kompozitní materiál z cementu zesíleného celulózovými vlákny. Tento materiál byl vyvinut Jamesem Hardiem na počátku 80. let 19. století. Za 135 let bylo obloženo obklady z vláknocementu James Hardie přes 8 milionů domů po celém světě.

Složení vláknocementových produktů James Hardie®:

  • Celulózová vlákna z s lesů s certifikátem FSC
  • Portlandský cement
  • Písek
  • Voda

Proč používat fasádní obklady James Hardie?

Neotřelý design Odolný proti vlhkosti, hnilobě, houbám a škůdcům ColourPlus™ technologie pro barevnou stálost Jednoduché zpracování

Kdo je James Hardie?

Společnost James Hardie byla založena před 130 lety v Austrálii a vyvinula v polovině 80. let 19. století technologii vláknocementu. Od té doby vyrábí James Hardie širokou paletu stavebních produktů z vláknocementu pro interiér a exteriér: Materiály se vyznačují vysokou pevností, trvanlivostí a mnohostranností použití.

Všechny vláknocementové produkty James Hardie jsou nehořlavé (A2) v souladu s ČSN EN 13501-1. Vláknocementové stavební produkty jsou odolné vůči vodě, plísním, škůdcům, houbám a deformaci. Vláknocement má dlouhou životnost, je odolný vůči UV záření a hnilobě.

Díky technologickým vývojům a inovacím jsou naše produkty výkonnější než jiné fasádní obklady. Na základě přizpůsobení se evropskému klimatu zůstávají produkty James Hardie krásné, stabilní a odolné vůči vlivům počasí jako v den své montáže.

Vynikající vlastnosti našich bezúdržbových vláknocementových produktů je činí první volbou pro stavební firmy, architekty a investory. James Hardie® vláknocement je tenčí a lehčí, současně však pevnější a jednodušší k montáži než většina alternativních stavebních materiálů.