Stavba rodinného domu v obci Stěžery u Hradce Králové proběhla v roce 2017. Stavba tohoto domu byla pro nás čistá radost. Klient věděl přesně co chce a my jsme mu mohli vyhovět, protože víme jak na to. Naši pracovníci stavěli celý dům, od základů a přípravných prací, přes vlastní dřevostavbu, detailní stavbu schodiště až po obklady, dlažby a finální výmalbu.

Když investor přesně ví co chce .......

Stěžery   Stěžery

Jedna se o další zajímavý individuální projekt dřevostavby s vloženou galerií a otevřeným prostorem nad hlavní obytnou částí.

Aktuálně ve výstavbě

Projekt patrového rodinného domu v přípravné fázi v obci Libišany.

Rodinný dům v Libišanech. Rodinný dům v Libišanech.

Aktuálně ve výstavbě

Projekt přízemního rodinného domu pro mladou čtyřčlennou rodinu se nachází na okraji novohradeckých lesů. Manželský pár zde přišel s vlastním projektem ušitým na míru jejich potřebám a přáním. Stavíme v přátelské symbióze s autorkou projektu a rodinou investora včetně jejich přátel, kteří zde nezištně pomáhají při realizaci.

Rodinný dům u rybníka v Hradci Králové. Rodinný dům u rybníka v Hradci Králové.

  Aktuálně ve výstavbě

Rodinný dům u Kopidlna.

Jedná se o rodinný dům založený na pilotách. V projektu se počítá s možností využití půdního prostoru. Přáním investora byl projekt klasického rodinného domu, který by korespondoval s okolní venkovskou výstavbou rodinných domů a nerušil by ráz krajiny.

Rodinný dům u Kopidlna. Rodinný dům u Kopidlna.

Zde byl požadavek na opravu stávající nevyhovující krytiny a demontáž původních obkladů stropů a stěn ve druhém nadzemním podlaží rekreačního objektu nacházejícím se v malebném koutu kraje Vysočina.
Demontovali jsem starou krytinu z eternitových desek a použili jsme na nové souvrství difůzní folie, kontralatí a bednění z impregnovaného řeziva, krytinu Capacco vč. nového oplechování.
Interiér jsme nově zhotovili za použítí tepelné izolace a kombinace desek Fermacell a palubkového obkladu.

Rekonstrukce rekreačního objektu na Vysočině  Rekonstrukce rekreačního objektu na Vysočině

Mezi borovicemi jsme postavili sklad sportovního náčiní pro mladé orientační běžce…

Sklad sportovního náčiní  Sklad sportovního náčiní

V malebné obci Žumberk jsme stavěli další rodinný dům pro čtyřčlennou rodinu. S velice sympatickým manželským párem jakožto investorem zde byla výborná spolupráce. Je radost stavět, když jsou všechny strany naladěny na stejnou vlnu.

Zdravíme do Žumberka.

Žumberk  Žumberk

V Hradci Králové jsme dokončili další dům. Investor tentokrát přišel z projektem vycházejícím z našeho typového domu. Jedná se tudíž o další obdobu námi nejčastěji realizovaného rodinného domu, tentokrát s garáží.

RD Plácka  RD Plácka

Právě máme (srpen 2015)  rozpracovaný projekt v Kuklenách. V podstatě se jedná o typový dům ASUNCION s drobnými úpravami (přesunuté garážové stání, posunutý zahradní sklad, úprava terasy). Pružně tak reagujeme na dispozici pozemku i přání majitele.

Jedná se kompletní dodávku (projekt, zemní práce a základy, vlastní stavba včetně inženýrských sítí a jejich napojení)

Dřevostavba v Kuklenách Dřevostavba v Kuklenách

Postup stavby můžete sledovat v naší fotogalerii Kukleny 2015 kde budeme postupně doplňovat obrázky z výstavby.

Jedna z našich dalších realizací, které provádíme v těchto měsících, je přístavba k právě rekonstruovanému hospodářskému stavení nedaleko Hradce Králové.
Tentokrát se jedná o samonosnou trámovou konstrukci zhotovenou z rostlého sušeného dřeva, jež je doplněna klasickou sendvičovou konstrukcí z KVH hranolů, prosklenými stěnami a původními materiály, jako jsou cihla a štuková omítka. Objekt je opatřen plochou střechou, která má dostatečné přesahy chránící velké prosklené stěny před letním sluncem i nepřízní deštivého počasí.
Projekt moderní přístavby a rekonstrukce původní zemědělské usedlosti je dalším povedeným dílem zkušeného týmu studia Architekti Chmelík & Partneři.

Dřevostavba u Hradce Králové  Dřevostavba u Hradce Králové

DOMY SE ZNÁMKOU KVALITY

Známka kvality